Skip to content

ZENICAgrad.INFO

Sve informacije iz Grada Zenica na jednom mjestu

  • Vijesti
  • Zenica
  • BiH
  • Biznis
  • Nauka
  • Tehnologija
  • Sport
  • Zdravlje
  • Lifestyle
  • Magazin
  • Toggle search form

Kasumovićeve laži iz 2016. dolaze na naplatu

Posted on 16. Februara 2021.16. Februara 2021. By
Podijeli na društvenim mrežama

Svi koji Fuada Kasumovića gledaju svojim očima i nemaju lični interes da više vjeruju čovjeku koji je patentirao pojam “Ubleha”, svjesni su koliko materijala za istraživanje patologije ima u svakom njegovom potezu, riječi, rečenici.

Uzalud je dotični brisao materijale iz stranke koja mu je dala sve i napravila ga bogatim, dovoljno je kompromitirajućih materijala o tome šta Kasumović misli o nezavisnim kandidatima, pobjeguljama iz stranaka, onima koji mijenjaju dresove, pa i Srbima, Hrvatima, međunarodnoj zajednici… Ko hoće da vidi i čuje, dostupno je na Youtube i društvenim mrežama.

Ima Fuad Kasumović problem i sa novijom istorijom. ne tako davno u režiji i arhivi lokalnog gradskogh Javnog servisa dogodio se “kvar” i nestalo je na stotine sati snimljenih materijala sjednica Gradskog vijeća kojeg je gradonačelnik pretvorio u redovne cirkuske prestave. “Nestali” su sa hard-diska snimci sjednica, nestali su snimci i cijeli Youtube kanal, nestali su snimci sa društvenih mreža. Nestali su i “bekapi” arhive od arhiva. i oni se, zamislite, pokvarili.

Na sličan način nestali su snimci direktora nekih institucija koji su “pritisli” Kasumovića uz pomoć batinaša, pa su nestajali i brisani lažni profili, pa su lažni profili dobijali duplikate “očišćene” od prošlosti u kojima Kasumović laže, obećava, laže, obećava, jer za njega te dvije riječi imaju isto značenje.

Međutim, Fuad Kasumović je, za zdrav razum, predugo na vlasti da ne bi ostalo dovoljno tragova njegovih laži. I u srijedu, kad se dogodi “tematska sjednica” i kad i ako Kasumović ponovno ponudi spasonosna rješenja biće dovoljno onih koji će vjerovati svojim očima, a ne Kasumovićevim lažima.

Pročitajte kako je “izgradiće se Zenica ko Real Madrid” najavljivao Kasumović pred prve izbore koje je lažima dobio. Treba li podsjećati da je Robijaše sedmicu pred oktobarske izbore 2020. Kasumović “pri-dobio” novim lažima i obećanjima, koje je odmah prekršio i zbog toga u srijedu zasjeda Gradsko vijeće.

Fuad Kasumović je patološki lažov. Ovo na fotografiji – ilustraciji je njegov status. Sad Kasumović ima problem sa Facebookom. možda zaposli još botova da brišu stare statuse, jer mu za sada, po ovom iz 2016., brisanje laži iz prošlosti ne ide dobro. A vi, Zeničani, pročitajte dobro šta je lagao 2016., ako vam je um zamagljen od isparenja nekoliko metara asfalta ispred vaših dvorišta.

I nije samo sport problem. pokrenuo je davno, po njegovim lažima, CIMOS, tako što je direktora kojeg je nazivao “glupanom” pridobio u svoju sektu i poslao na Mošćanicu. Pridobio je i direktora filijale BBI banke, koji je za odanost njemu prekršio zakon i odbio blokirati račun na nalog Porezne uprave. To što će krivično odgovarati za “kroolja” naplatio je mjestom direktora “Grijanja”.

Naplatila je odanost u upravi “Zenicatransa” vrijedna pravnica poznata kao supruga direktora Televizije koja briše snimke, uništava hard-diskove sa Kasumovićevom lažovskom prošlošću. Vrijedna Maša, bez mede, udomljena je u Gradsku upravu. Baš kao što je udomljena i vrijedna OSCE stručnjakinja, poznata po relativiziranju međunarodnih izvještaja o Kasumovićevom fašiosoidnom ponašanju. U upravu je dovedena kao “u evropskim okvirima poznata pravnica” a sad obavlja poslove koji veze nemaju ni sa pravom, ni pravdom.

I mogli bi tako do same sjednice, kad će Kasumović opet ponuditi rješenje za problem koji je sam napravio, a onda će armija botova iz Sent Luisa, sjevera Švedske, paraglajder-paraganlije vakufske iz Amerike čemerike i ostali botovi iz Srebrenika, Tuzle, piz..ća, pisati Zeničanima kako im je super, kako im sve radi. A zenička sirotinja navikla na mrvice proglasiće ga spasiocem.

Sreća, sve više ljudi gleda svojim očima. Za tren, pročitajte svojim očima i svojim mozgom kako je lagao 2016., 2020., kako će lagati i sutra.

Do nove laži Kasumović Fuade, sve tvoj laži su davno pročitane. pametnom dosta. budale ti se ionako dive na prazan stomak.

Navigacija članaka

Previous Post: Gradska uprava nije za saradnju: svi prijedlozi na Nacrt budžeta odbijeni su bez obrazloženja?!
Next Post: Zbog pandemije koronavirusa globalni dug porastao za 24 biliona dolara

Najnoviji članci

  • Gradski budžet i javna preduzeća u službi režimskog medija 072info
  • Bahaćenju gradonačelnika Zenice i najbližih saradnika kraja nema!
  • U srijedu planiran štrajk na berlinskom aerodromu BER
  • Rusija protjerala ambasadora Estonije
  • Alić: Rudari su u radnički neposluh stupili jer više ni psihički ne mogu raditi bez novca

Kategorije

Copyright © 2023 ZENICAgrad.INFO.

Powered by PressBook Blog WordPress theme