Skip to content

ZENICAgrad.INFO

Sve informacije iz Grada Zenica na jednom mjestu

  • Vijesti
  • Zenica
  • BiH
  • Biznis
  • Nauka
  • Tehnologija
  • Sport
  • Zdravlje
  • Lifestyle
  • Magazin
  • Toggle search form

VLADA FBIH DALA SAGLASNOST BH TELECOMU ZA FINANSIRANJE RUKOMETNOG SAVEZA BIH SA 900.000 KM

Posted on 14. Februara 2022.14. Februara 2022. By Web Master
Podijeli na društvenim mrežama

BH Telecom se obratio Federalnom ministarstvu prometa i komunikacija zahtjevom za dobijanje saglasnosti na ovu odluku, budući da njen iznos prelazi vrijednost od 50.000 KM, a sredstva za realizaciju Odluke predviđena su Trogodišnjim planom poslovanja BH Telecoma za period od 1. 1. 2021. do 31. 12. 2023. godine.

Federalna vlada je dala saglasnost na Odluku Uprave BH Telecoma o odobravanju sredstava za nabavku reklamno-promotivnih usluga vezanih za aktivnosti rukometnih reprezentacija BiH, kao i prava prijenosa i eksploatacije sadržaja rukometne Premijer lige BiH u 2022. i 2023. godini u ukupnom iznosu od 900.000 KM, bez PDV-a.

Kako je navedeno u Odluci Uprave BH Telecoma, sredstva su namijenjena za nastupe reprezentativnih rukometnih selekcija (dvije godine po 250.000 KM), za sponzorstvo i prava prijenosa i eksploataciju sadržaja rukometne Premijer lige BiH (dvije sezone po 150.000 KM), te za ostvarene rezultate muške rukometne reprezentacije BiH na Evropskom i Svjetskom prvenstvu (bonus po 50.000 KM po jednom prvenstvu).

Najnovije, Sport

Navigacija članaka

Previous Post: Erdogan: Sa osam na jedan posto smanjujemo PDV na brašno, rižu, meso, ribu, mlijeko, jaja, kafu…
Next Post: Vjerujte svojim očima, a ne Fuadu Kasumoviću

Više članaka

Koliko od NULA do Dino Pašalić trebaš biti rumeni komad fekalije da nakon višegodišnjih pisanja hvalospjeva poslodavcu (i ko zna šta mu dođe još) sad za ne-grijanje optužiš nekog drugog? Najnovije
Dženan Skelić: Hipokrizija akademskih sloboda BiH
Definitivno je jasno svima: Zenica nije riješila problem grijanja! Lokalne vijesti
ArcelorMittal Zenica o prekidu sezone grijanja Najnovije
Tužilaštvo ZDK: Nova istraga protiv gradonačelnika Fuada Kasumovića i drugih zbog nalaza federalnih revizora Lokalne vijesti
Snježno jutro zamjenit će kišoviti dan Najnovije

Najnoviji članci

  • Koliko od NULA do Dino Pašalić trebaš biti rumeni komad fekalije da nakon višegodišnjih pisanja hvalospjeva poslodavcu (i ko zna šta mu dođe još) sad za ne-grijanje optužiš nekog drugog?
  • Dženan Skelić: Hipokrizija akademskih sloboda
  • Definitivno je jasno svima: Zenica nije riješila problem grijanja!
  • ArcelorMittal Zenica o prekidu sezone grijanja
  • Tužilaštvo ZDK: Nova istraga protiv gradonačelnika Fuada Kasumovića i drugih zbog nalaza federalnih revizora

Kategorije

Copyright © 2022 ZENICAgrad.INFO.

Powered by PressBook Blog WordPress theme